odchudzanie Zgierz Studio Modelowania Sylwetki i Zdrowia - Zgierz

Chcesz Schudnąć?? Zlikwidować Cellulit?? Męczy Cię ból?? Masz ochotę na relaks i odprężenie??
Studio PERFECT LINE Zaprasza !!
Perfekcja i profesjonalizm oraz przystępne ceny to to co nas wyróżnia. W naszym salonie posiadamy szereg urządzeń do odchudzania oraz masażu, które sprawią że poczujesz się pięknie i zdrowo.
1. NOWOŚĆ !!Posiadamy pierwsze takie urządzenie w Zgierzu!! – KOMBINEZON ODCHUDZAJĄCY NA PODCZERWIEŃ to nowoczesne, niskonapięciowe, specjalistyczne urządzenie modelująco-wyszczuplające sylwetkę w formie kombinezonu. 1 sesja to aż 1500 kcal mniej !!
2. SPACER W PODCIŚNIENIU VACU WELL – to terapia wykorzystująca połączenie ruchu i podciśnienia w celu likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej.
3. NEFRYTOWO-TURMALINOWE ŁÓŻKO MASUJĄCE – to lecznicze urządzenie o sprawdzonym, zdrowotnym działaniu, dzięki któremu odprężysz się, zrelaksujesz i uśmierzysz ból kręgosłupa oraz zregenerujesz organizm po zmęczeniu i wysiłku.
4. BIOPTRON –(Światłolecznictwo) to urządzenie mające na celu naświetlanie miejsca bólu w celu jego wyeliminowania. Uśmierza ono bóle stawów, kręgosłupa, usuwa zmiany trądzikowe, sprzyja goleniu ran.
5. Zapraszamy również na masaże ręczne – masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż leczniczy oraz proponujemy zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych grupowe lub indywidualne, doskonalenie pływania, trening sportowy, gimnastykę korekcyjną w wodzie prowadzone przez doświadczonym instruktorów pływania
ZAPRASZAMY WIELKIE OTWARCIE JUŻ 3 STYCZNIA O GODZ 12:00
Ul. Leśmiana 1 (Basen MOSIR, 1 Piętro)
Promocja! 5 wejście – 50 taniej , 10 wejście – gratis !
Emeryci na każde urządzenie mają rabat 10 %
Tel : 784 90 14 42
E mial : plywak22@interia.pl


Dane teleadresowe - odchudzanie Zgierz Studio Modelowania Sylwetki i Zdrowia

Adres: Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Telefon: 784901442

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.