Styl Paulina Cajdler - Zgierz

STYL to niepowtarzalne centrum stworzone specjalnie z myślą o twoim ciele i duszy.

Pomysł na to wyjątkowe miejsce został zaczerpnięty prosto z pasji ludzi, którzy kochają aktywny styl życia. Stworzyliśmy przestrzeń, w której możesz zrelaksować swoje ciało, wyzwalać emocje oraz bliżej poznać siebie i nawiązać nowe interesujące znajomości.
Przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie przestrzeń, w której z pewnością rozpoczniesz trening dla wdzięku, zdrowia i radości życia...
Gwarantujemy, że profesjonalna kadra instruktorów oraz wysokiej klasy sprzęt, a także ciepła atmosfera sprawi, że po zajęciach Twoje ciało nabierze witalności, a dusza otworzy się na nowe wyzwania.
Zachęcamy do udziału w naszych zajęciach, które umożliwią odprężenie po ciężkim dniu pracy.

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Cenisz profesjonalizm? Lubisz poznawać nowych ludzi? Zrób pierwszy krok - skontaktuj się z nami!


Dane teleadresowe - Styl Paulina Cajdler

Adres: Łódzka 18, 95-100 Zgierz
Telefon: 695891732

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.